O firmie

TURBOJULITA – SPRZEDAŻ I NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK

Turbojulita to serwis specjalizujący się w naprawach turbosprężarek i regeneracji filtrów cząstek stałych. Na rynku motoryzacyjnym działamy nieprzerwanie od 2000 roku. Dzięki profesjonalnym usługom na przestrzeni lat zyskaliśmy zaufanie rzeszy Klientów.

Przez pięć dni w tygodniu w godzinach od 7:00 do 17:00 na Państwa kontakt czekają nasi wyspecjalizowani konsultanci, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące realizacji zamówień jak również służą doradztwem technicznym (dobór odpowiedniej turbosprężarki oraz filtra cząstek stałych). Idea jaka przyświeca naszej firmie to stała satysfakcja i zadowolenie Klienta.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom powstał sklep internetowy. Wiemy jak cenne jest zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, dlatego warto zdecydować się na zakupy on-line.

Nasz sklep internetowy oferuje turbosprężarki nowe jak również regenerowane oraz filtry cząstek stałych. Decydując się na współpracę z serwisem Turbojulita, wybieracie Państwo wysokiej jakości usługi wykonywane przez fachowców na specjalistycznym sprzęcie.

Regeneracja turbosprężarek oraz filtrów cząstek stałych wymaga odpowiednich warunków. W celu zaspokojenia oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów stworzyliśmy nowoczesny park maszynowy. Turbojulita od lat dostosowuje swoje zaplecze techniczno- maszynowe do rosnących wymagań i oczekiwań swoich Klientów oraz rozwijającego się rynku. Nowoczesne maszyny i urządzenia spełniają najwyższe, światowe normy. Bogaty park maszynowy gwarantuje wykonanie nawet najbardziej precyzyjnych i skomplikowanych zleceń.

Posiadamy nowe stanowisko dokładnego wyważania wirników oraz doważania i sprawdzania szczelności turbosprężarek.

SCHENCK 110 MBRS

 • Wysokoobrotowa wyważarka do rdzeni turbosprężarek
 • Szybkie i bardzo dokładne wyważanie rdzeni turbosprężarek;
 • Korekcja niewyważenia bezpośrednio na maszynie;
 • Natychmiastowe wyświetlenie zmierzonego niewyważenia w wartości na odpowiednim kącie;
 • Krzywa wybiegu „run-up”;
 • Specjalne adaptery, szybko przezbrajane dla różnorodnych typów turbosprężarek.

SCHENCK TB Comfort

 • Wyważarka do wirników turbosprężarek samochodowych;
 • Wysoka dokładność pomiaru i współczynnik sprawności;
 • Korekcja niewyważenia w dwóch płaszczyznach;
 • Wyważarka TB Comfort wyposażona jest w układ pomiarowy;
 • CAB700 i zaawansowany system sterowania napędem.

CIMAT 48 Twin

Tę wyważarkę stosujemy, gdy chcemy sprawdzić czy przy prędkościach obrotowych zbliżonych do znamionowych, wystąpią dodatkowe zjawiska dynamiczne na wirniku. Stosujemy ten typ szczególnie w turbinach o małych gabarytach. Może to być na przykład odejście ‘zimnego’ koła osi wirowania np. na skutek ugięcia końcówki osi pod wpływem obciążenia momentem siły. Proces wyważania przebiega w jednej płaszczyźnie korekcyjnej, po stronie ‘zimnej’, przy prędkości obrotowej od 200 000 obr/min. Warunki pracy sprężarek turbo są tutaj zbliżone do tych, które panują w silniku spalinowym: wirnik turbinowy jest napędzany sprężonym powietrzem, a ułożyskowanie zasilane jest olejem o ciśnieniu i temperaturze jak w komorze silnika.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług