Montaż

Firma Turbojulita z siedzibą we Wrocławiu oferuje usługę instalacji oferowanych przez siebie turbosprężarek oraz filtrów cząstek stałych. Podejmując decyzję o współpracy z naszym serwisem wybieracie Państwo wysokiej jakości usługi wykonywane przez wyspecjalizowaną kadrę. Spośród konkurencji Turbojulita wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem w branży. Decydując się na usługę instalacji oszczędzą Państwo czas, który spędzilibyście montując część osobiście oraz zyskujecie gwarancję dobrej jakości usługi. Aktualnie współpracujemy z setkami firm - wśród naszych Klientów są zarówno duże, ogólnopolskie i zagraniczne firmy, jak również drobni przedsiębiorcy regionalni oraz kontrahenci indywidualni.
 
Koszt montażu turbosprężarki lub filtra cząstek stałych zależy od modelu samochodu i ustalany jest indywidualnie. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt w celu otrzymania szczegółowych informacji. Nasi konsultanci ustalą dla Państwa dogodną datę i godzinę usługi oraz pomogą w doborze odpowiedniego produktu.
 
* Usługa instalacji turbosprężarki oraz filtra cząstek stałych możliwa jest tylko w naszej siedzibie we Wrocławiu ul. Danuty Siedzikówny 2